Na nedavnem in sproščenem dogodku v Dobri vili je spregovoril je tudi Radio Juboks. Kot nova radijska voditeljica se je predstavila Tara Zupančič.
Večer je postregel s pristno energijo, zbrana druščina pa je dokazala, da za nepozabno zabavo ne potrebuješ glamuroznih oblek, ampak le dobro družbo, pravo glasbo in edinstveno jeans vibracijo.

Zvezda večera je bila Tara Zupančič, ki je v slovenskem medijskem prostoru uveljavljeno ime, tokrat pa se je predstavila kot nov glas in stas Radia Juboks. Slednji slovi po odličnih ritmih, celoten večer pa je bil v znamenju jugo nostalgije, ki je hitro ogrela glasilke vseh prisotnih. Rock dvojec Akustični orgazem je dodobra razvnel vse prisotne, za veliki finale pa je poskrbela kar Tara sama, ki je tudi poprijela za kitaro in z nastopom popolnoma očarala občinstvo.



Tara Zupančič: “Nisem si mislila, da bom kdaj delala na radiu. Z glasbo, ki jo predvajamo na Juboksu sem odraščala. Vsi, ki delamo v medijih imamo poslanstvo, da zabavamo ljudi, prepričana sem, da sem za svoje poslanstvo izbrala pravo frekvenco. Vesela sem, da bomo skupaj s poslušalci preživljali dneve v ritmih glasbe, ob kateri smo odraščali, se zaljubljali, naredili prve korake v svet odraslosti. V ritmih glasbe, ki ostaja znami. Ekipa Radio Juboksa me je sprejela z iskreno dobrodošlico, kakršne še nisem bila deležna.”
“Tara ima izjemno energijo in karizmo. Prepričani smo, da se bo odlično ujela z našo ekipo in poslušalci. To je začetek zelo lepe zgodbe,“ pravi direktor Radia Juboks Gregor Memedovič.
Prihod Tare Zupančič pomeni novo poglavje za Radio Juboks, ki ostaja zvest sproščenemu programu, dobri glasbi in pristnemu stiku s poslušalci po vsej Sloveniji.